NEGOTIANT - Realitná kancelária

Vitajte v realitnej kancelárii Negotiant.   Vyberte si z našej širokej ponuky nehnuteľností. Ponúkame byty, domy, novostavby (developerské projekty), prípadne nehnuteľnosti iného charakteru. V záložke Nehnuteľnosti sa nachádzajú nehnuteľnosti s možnosťou odkúpenia alebo odpredania s orientačnými cenami našich klientov, predbežnými požiadavkami a s ďalšími údajmi charakterizujúce jednotlivé reality. V záložke Projekty nájdete ponuku aktuálnych developerských projektov podľa Vašich kritérii. V prípade, že Vás niektorá ponuka oslovila, alebo máte záujem o pridanie svojej nehnuteľnosti do našej databázy, v záložke Informácie sa dozviete bližšie podmienky ďalšej spolupráce.   V prípade ak si z ponuky nehnuteľností nenájdete vhodný byt alebo dom, zastavte sa u nás v kancelárii a sprístupníme Vám aj stovky ďalších ...
chcete sa dozvedieť viac ?
KLIENTSKÁ ZÓNA
LOGIN
HESLO

Realitná kancelária - NEGOTIANT

Realitná kancelária - NEGOTIANT

Realitná kancelária dlhodobo spravuje a udržiava širokú ponuku aktuálnych nehnuteľností rôznej kategórie: byty, domy, pozemky, prípadne novostavby.  Na webovom portáli realitnej kancelárie môžete vyhľadať konkrétne nehnuteľnosti v záložke Nehnuteľnosti  s možnosťou kúpy alebo predaja s požadovanými cenami klientov, očakávanými požiadavkami a s bližšími informáciami o jednotlivých realitách. Základné informácie ohľadom podmienok predaja alebo kúpy bytu si môžte prezrieť na zriadenej stránke byty na predaj. Výber z ponuky developerských projektov  nájdete aj na tomto odkaze developerské projekty.

V prípade, že máte záujem o nejakú službu našej realitnej kancelárie, alebo si želáte pridať svoju nehnuteľnosť do našej databázy, v záložke Informácie získate bližšie informácie ohľadom možnosti spolupráce.

 

Už ste predali byt bez obhliadky? Nie?

Realitná kancelária NEGOTIANT zavádza pilotný program vykonávania obhliadok cez internet. Spôsob predaja, ktorý vlastníkov nehnuteľností nezaťažuje do takej miery, ako sú zvyknutý štandardným spôsobom. Naši technici vedia profesionálnym špičkovným zariadením vyhotoviť virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti na odprezentovanie nehnuteľnosti prostredníctvom internetu. Potenciálny záujemca následne žiada o vykonanie ohbliadky, už len za účelom preverenia existencie nehnuteľnosti a prípadne dojednania kúpnej ceny.

 

Realitná kancelária bližšie klientom v regiónoch - Bratislava, Banská Bystrica, Nitra

Pre zodpovedania ďalších otázok sa na nás môžete obrátiť na jednotlivých pobočkách v Bratislave, Nitre, alebo v Banskej Bystrici. Telefonický kontakt alebo sídlo pobočky nájdete v záložke Kontakt. Informácie o rôznych  aktivitách realitnej kancelárie ako aj novinky z oblasti realitného trhu môžete nájsť na vytvorenej prezentácii spoločnosti na sociálnej sieti Facebook. Realitná kancelária NEGOTIANT si zabezpečila právne poistenie spoločnosťou Allianz, a to najmä pre zvýšenie dôveryhodnosti v očiach nových klientov. Informácie o právnom poistení môžete nájsť na odkaze Realitná kancelária - poistenie.

Náplňou práce realitnej kancelárie

Úlohou realitnej kancelárie alebo sprostredkovateľa je v zmysle zákona zabezpečiť pre svojho klienta príležitosť uzatvoriť obchodný prípad s treťou osobou. V dnešnej dobe realitné kancelárie sa väčšinou zaväzujú na základe písomnej dohody so svojim klientom dotiahnuť obchodný prípad až po uzatvorenie kúpnej zmluvy a doručenie podkladov na príslušný katastrálny úrad. Ponuka poskytovaných služieb a servis sa rozšíril aj o ďalšie služby ako sú sprostredkovanie úveru na kúpu bývania, objednanie a zabezpečenie znaleckého posudku, kompletizácia všetkých materiálov na právne úkony súvisiacich s nehnuteľnosťou, atď. Výdavky spojené so zabezpečením podkladov ako je napr. znalecký posudok a so schválením úveru si väčšinou znáša klient sám.

 

Niektoré realitné kancelárie väčšinou s vyššou účtovanou províziou preplácajú niektoré výdavky spojené s nadobudnutím nehnuteľnosti. Účtovaná provízia pre takéto kancelárie sa zvykne hýbať od 3.000 do 5.000 EUR za sprostredkovanie nehnuteľnosti. Iné realitné kancelárie zase preferujú skôr nižšiu účtovanú províziu pre klienta, s tým že klient si sám znáša výdavky súvisiace s nadobudnutím. Cenník našich poskytovaných služieb nájdete tu.

Kontakt pre zákazníkov

e-mail: info@negotiant.sk 

tel.: 02 4569 3827, mobil: 0905 685 274

Realitná kancelária

Naša realitná kancelária sa zaujíma aj o ostatné regióny

Momentálne vyhľadávame záujemcov (partnerov spoločnosti) na otvorenie pobočiek v ďalších regiónoch pod značkou NEGOTIANT. Záujem je o regióny ako sú: Košice, Trenčín, Žilina, Prešov, Trnava, Poprad, prípadne mestá v susedných štátoch ako sú Česká republika, Rakúsko, Maďarsko.

Kandidáti o spoluprácu pri budovaní realitnej siete sa môžu ozývať telefonicky na 0905 159 699 alebo e-mailom na adreseu kariera@negotiant.sk.

Reality na Slovensku - ako získať informáciu o aktuálnej ponuke ?

Ako väčšina realitných kancelárii, aj naša spoločnosť využíva množstvo nástrojov na získavanie a udržiavanie kvalitnej ponuky nehnuteľností. Reality rôzneho charakteru je možné vyhľadávať na komerčných inzertných portáloch, alebo aj priamo z ponuky realitnej kancelárie na ich webovej stránke. Naša kancelária vyvíja maximálne úsilie o udržiavanie najaktuálnejšej ponuky realít na Slovensku na svojom webovom portáli www.negotreal.sk/nehnutelnosti.

Realitná kancelária sa prezentuje aj na kanáli Youtube ?

Realitná kancelária zabezpečila na vlastné náklady natáčanie zopár krátkych video záberov z realitnej oblasti. Video scénky parodujú činnosť realitných maklérov, alebo klientov. Dané video záznamy slúžia len účely zabavenia verejnosti a sú čistou fikciou. Jedno z videí môžte pozrieť aj na tejto stránke ("Realminátor I").

 

Centrála spoločnosti Realitné odkazy Najkvalitnejší balík služieb

NEGOTIANT Group, a.s. 

sídlo: Záhradnícka 27,

811 07 Bratislava - Staré Mesto

 

 

tel.: 02 212 01 121

mobil: 0905 685 274

e-mail: info@negotiant.sk

web: http://www.negotreal.sk

web: http://www.negotiant.sk

Realitná komora Slovenskej republiky

Reality na Facebooku

Realitný video kanál

Realitné blogy

Virtuálne reality na AppStore

Chcem si otvoriť vlastnú pobočku

Chcem si rezervovať realitného makléra

Chcem sa stať členom klubu Negotiant

 

 

Najkvalitnejší balík realitných služiebNajkvalitnejší balík realitných služieb

NEWSLETTER - prihlásenie na odber+ =

 
 
+ =